Погрузчик КУН на трактор General 2000. 

Навантажувач КУН на трактор General 2000

Навантажувач кун на трактор General 2000.

Будучи зібраним із любов’ю, у промисловому гіганті — місті Запоріжжі, він одразу дає зрозуміти, що стояти без діла він не має наміру. Він намагається бути одночасно і комфортним у роботі та максимально продуктивним. Вперше ми навіть з деякою побоюванням підходили до його тест-драйву – адже своїм потужним ковшем, оснащеним гартованим ножем зі спеціальної сталі, він буквально таки загрібає все на своєму шляху.

Такі агрегати можуть дозволити собі люди, у яких є трактор, а враховуючи скільки сотень тон навантажувач Генерал має намір і головне здатний перевантажити, навряд чи когось відлякає його досить скромна вартість. Набагато важливішими є його продуктивність і комфорт від управління – адже тут є і система, що копіює, і різного типу стабілізатори, щоб забезпечити Вам більш плавну роботу. Також вражає його практичність – адже весь агрегат знімається з трактора за якихось 2-3 хвилини і лише однією людиною.

Крім того, справжні професіонали, щоб зуміти приборкати його на 100% та перевантажити рекордну кількість вантажів, можуть обладнати його джойстиком для керування. Тільки уявіть себе в кабіні трактора, де однією рукою ви можете керувати кермовим колесом, а другою командувати Генералом, почуваючись справжнім пілотом високошвидкісного винищувача.

Навантажувач Генерал 2000 так і випромінює силу і міць, усім своїм виглядом демонструючи, що готовий будь-якої хвилини приступити до високих навантажень. Наголошується на його силі і великими гідроциліндрами, і товстими стінками на самій конструкції, і великою кількістю пластин і ребер жорсткості.

Незважаючи на значні вантажопідйомні характеристики, вага самого навантажувача не виходить за рамки пристойності – адже в точках максимального навантаження застосовуються спеціальні сталеві сплави з підвищеними властивостями зносостійкості та твердості.

На практиці: тримайте мене семеро – у шістьох не вийшло.

І ось найцікавіше. Повертаємо важіль, легким рухом знімаємо ківш – і навантажувач Генерал готовий взяти собі на службу вила для піддонів, кранові навішування та гаки для біг-бегів, щелепний ківш, захвати для колод та інші агрегати зі свого арсеналу – все залежить тільки від того, яке завдання Ви поставите йому.

І нехай хтось вибере собі інший навантажувач: привезений із західних держав чи Китаю, а може, найдешевший, як то кажуть «гаражного складання», але Навантажувач Генерал 2000 однозначно зробить свого власника трохи щасливішим, ніж до моменту його покупки.

Коментарі

0 Коментарів Напишіть коментар

Залишити коментар