О сварке и её важности при производстве погрузчиков General

Про зварювання та її важливість при виробництві навантажувачів General

Надійність та міцність – ключові критерії при виробництві сільськогосподарського обладнання для тракторів МТЗ, ЮМЗ, ХТЗ.
Зварювальні роботи – це найважливіший елемент для забезпечення міцності та надійності металоконструкцій при виробництві навантажувачів, кунів, культиваторів, маніпуляторів, подрібнювачі, відвали, ротаційні борони General. Від якості зварювання, від професіоналізму персоналу в цій галузі залежить якість та точність звірного шва та як наслідок якість та міцність металоконструкцій для КУНу. До зварювальних робіт на наш завод допускаються лише ті фахівці, які мають найвищий рівень кваліфікації (не нижче 4 розряду). Самі зварювальні роботи ведуться на передових напівавтоматичних зварювальних апаратах.

У General Machines кожна деталь має значення, саме тому кожна металоконструкція після зварювання проходить перевірку спеціаліста з відділу якості на точність та герметичність зварювальних швів. Ми використовуємо ультразвуковий спосіб перевірки глибини проварювання.

І тільки після цього виріб переходить на наступний етап виробництва! Ми як передова агрокомпанія регулярно спілкуємося з аграріями та знаємо всю кухню сільського господарства зсередини, тому при виробництві навісного обладнання для тракторів ми враховуємо всі тонкощі та проблеми, з якими стикаються сучасні аграрії.

General Machines – міцність понад усе!

важности при производстве погрузчиков General 1
важности при производстве погрузчиков General 2
важности при производстве погрузчиков General фото 3

Коментарі

0 Коментарів Напишіть коментар

Залишити коментар