Современные пружинные бороны

Сучасні пружинні борони GENERAL MACHINES

Борона пружинна призначена для ефективної підготовки грунту, вона рівномірно розподіляє рослинні залишки по полю , щоб їх можна було рівномірно закласти при наступній обробці грунту , використовується для першого поверхневого лущення стерні, внесення проміжних культур, догляду за грунтом та його підготовки до посіву, розкриття ґрунту навесні ,закриття вологи та аерації ґрунту! Нововведення відноситься до сільськогосподарської техніки. У зв’язку зі зростанням та розвитком сільського господарства, попит на борони різних видів також зростає з кожним роком. Борона пружинна максимально добре підходить для використання у різних екологічних господарствах та на різних типах ґрунту.

ПРИНЦИП ДІЇ І ПЕРЕВАГИ НАШОЇ ПРУЖИННОЇ БОРОНИ

Наші конструктори розробили унікальну раму та впровадили модифікації, що підвищують ефективність і стабільність пружинної борони!

Современные пружинные бороны

Основний робочий орган борони – пружина конусного кручення із двома кінцями діаметром 7-10 мм. Особлива конструкція та порошкове полімерне покриття дозволяє уникнути швидкого зносу зубців. Основний принцип дії – вібраційна дія (відбувається в поздовжній площині) на плодовий шар ґрунту. В результаті оброблювана земля краще і ефективно пропушується.

На наші пружинні борони встановлюються знімні опорні колеса з регулюванням висоти, які можна встановити в будь-яке місце на рамі. Вони дозволяють забезпечити максимальну стабільність роботи борони на заданій глибині та уникнути перекосів!

Борона пружинна GENERAL дозволяє змінювати рівень впливу зубів на ґрунт, за рахунок регулювання кута атаки. Це робиться плавно і східчасто, стійки змінюють своє становище. При зменшенні кута нахилу перемішування ґрунту також зменшується, при цьому виходить шар, що мульчує (запобігають поверхневим підтокам води). Більш агресивний спосіб обробітку ґрунту досягається підвищенням кута нахилу пружинних зубів.

Завдяки потужному гідроприводу ви можете швидко скласти або розкласти нашу пружинну борону. У складеному положенні крила нашої борони розташовані під гострим кутом до рами борони, що забезпечують зручне та безпечне транспортування пружинної борони!

Коментарі

0 Коментарів Напишіть коментар

Залишити коментар