Search

Сільськогосподарська техніка та обладнання

Завжди високий рівень розвитку сільського господарства, особливо виробництва зерна, одна із найважливіших складових добробуту народу. У сьогоднішніх обставинах дуже важливим є зниження відсотка ручної роботи, автоматизація та механізація процесів, що пов’язані з підготовкою ґрунту, вирощуванням сільськогосподарських культур, переміщенням їх на струму з полів, високоякісною підготовкою до найвищих норм.

Таким чином, підвищується потреба у сільськогосподарській техніці, яка може дати виконання всієї роботи на найвищому рівні. У нашій країні існує безліч машинобудівних компаній, які виробляють різні машини, обладнання та пристрої для аграріїв.

“Агрокуб” – та компанія, що здобула репутацію, яка заслуговує на довіру, постачальника з величезним професійним досвідом у цьому бізнесі, завдяки своєму колективу. Саме тут створюються конкурентоспроможні високопродуктивні машини для аграрного виробництва. Клієнти із задоволенням працюють із цим виробником, тому що вони високо оцінили можливості технології, яка служить довгий час і працює на найвищому рівні.

Завод розпочав свою діяльність 7 років тому як передове машинобудівне підприємство з кваліфікованими інженерами, які використовують існуючі зразки, постійно вдосконалюють машини з використанням новітніх технологій та успішно беруть участь у їх розробці.

Вони враховують усі побажання та зауваження клієнтів на заводі, допомагають із консультаціями та порадами. Існує система знижок під час продажу обладнання.

Яку продукцію пропонує українським фермерам компанія Агрокуб. Фронтальні навантажувачі до різних трактора (МТЗ, John Deer, New Holland, Lovol, Foton, Case, ArmaTrac, Zetor та інші) культиватори для суцільної обробки ґрунту та міжрядні культиватори, катки подрібнювачі, котки прикочуючі, штригельні та пружинні борони. Крім того, завод нашої компанії виробляє великий асортимент навісного обладнання до фронтальних і телескопічних навантажувачів: зерновий ківш, щелепний ківш, захвати для тюків, вила для піддонів, гак для біг-бегів, ківш із захватом, захвати для сіна, відвали для збирання снігу та грейдери. відвали.

Якісні деталі для всієї техніки, представлені у продажу, виробляються на власних цехах.

Велика увага приділяється сировині, з якої виготовляється техніка, тому закупівля металопрокату здійснюється у надійних постачальників. Устаткування укомплектоване якісними матеріалами вітчизняних та зарубіжних виробників. Вони обов’язково мають сертифікати якості. Компанія оснащена сучасним технологічним спецобладнанням, яке чітко відповідає технології виробництва та забезпечує згоду продукції, що випускається, з європейськими стандартами.

Наша компанія вважає головною умовою успіху команди те, що значна частина зароблених коштів буде вкладена в удосконалення заводу та постійний розвиток технологій потреб споживачів. Вони не зупиняються на досягнутому: попит досліджується, забезпечується творчий підхід до розробки машин та механізмів.

Product has been added to your cart